top of page
IMG_4029.JPG

Estel Bensinyor tasarım atölyesinde, 2013 yılından itibaren kendi kişisel yaşam deneyimlerinden ve aldığı eğitimlerden yola çıkarak ürettiği, kadınlara yönelik birçok tasarım ürün bulunmaktadır

Estel, Kadın Doğası & Yaratıcılık, Feminen Liderlik & Markanı Yarat eğitimlerini birebir olarak sürdürmektedir.  Çocuklarla yaratıcı resim çalışmaları yapmakta ve gençlerin kendi markalarını kurmalarına yönelik yaratıcı programlar sunmaktadır. 

Tasarımcı kimliği ile birçok kadının kendi markasını yaratmasına danışmanlık vermiş ve kurumsal kimlik çalışmaları yapmıştır. Çocuk kitapları illüstrasyonları hazırlamış ve firmalarla çeşitli çizim projeleri tasarlamıştır.

 

Bitkiler, kişisel gelişim, astroloji, tasarım alanlarında kendisini sürekli geliştirirken, ürünlerine de öğrendiği yenilikleri yansıtmaktadır. Eşi ve oğlu ile İstanbul'da yaşamaktadır.
 

Ürünlerimiz web sitemizde, MINOA kitabevi İstanbul (Akaretler, Levent, Maslak, Cadde), MAEZE (Karaköy), REMZİ KİTAPEVLERİ (İstanbul Şubeleri), TRENDYOL, HAELKA ANTALYA, ARTSY ANKARA'da bulunmaktadır.

bottom of page