top of page

Kadın Doğası & Yaratıcılık

Dişil Doğanın Yaratıcı Kanalına ve Doğanın Döngülerine Bağlanmak

1.jpg
2.jpg

Yaratıcılığınızı ve kadın doğasının çok yönlü enerji alanını aktive etmek için bütünsel bir bakış açısı ile 4 elementi, 5 duyu ile hissetmeyi, rahim bilgeliğini, ritüelleri, bitki meditasyonlarını, başlangıç seviyesinde evinizde kullanabileceğiniz bitki formüllerini, elimizi kullanarak yapacağımız yaratıcı çalışmaları, rüyaları, manevi alanı, masaj & yin yogayı ve sanatı birleştiriyor olacağız.

Günlük hayatımızda yaratıcılık ile olan ilişkimizi canlandırmak, hareketlendirmek ve uyandırmak niyetiyle oluşan program Kadın Doğası ve Yaratıcılık, yaşamımızın ilham dolu olması, kendimizden memnun olmak ve yaratıcılığımıza güvenmek niyeti ile oluştu.

Yaratım potansiyelini uyandıran bedensel çalışmalar, bitkiler, elementler, rüyalar, serbest sanat çalışmaları, yaratıcı yazı teknikleri, bilgelik, deneyim & enerji aktarımının yanı sıra eril ve dişil prensiplerini buluştuğu bir bakış açısı ile program ilerler. Her kadının yaratıcı potansiyelini, evine, işine ve her türlü yaratımına aktarabileceği, yaşamın iniş çıkışlarına, kendimize söylediğimiz hikayelere rağmen gerçekleştirebileceği inancı temel öğretidir.

ÖNCEKİ GRUP PROGRAMLARI REFERANSLAR

logo-header_v2.png
517492_40649_1543847790_1000.jpg
002.JPG
bottom of page