E-POSTA İÇERİKLERİNE ABONE OLUN

İLETİŞİM

  • YouTube - Black Circle
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon

Otantik Dişilik,

Yaratıcılık &

Markanı Yarat Programı

BİREYSEL

Yüzyüze veya skype üzerinden birebir

görüşmeler

Kadınlar olarak, erişmeye özlem duyduğumuz içsel bilgelik, bedenimizin mesajlarını okumakta ve kadın olmaya dair hislerimizi ifade edebilmekte saklı. Döngü ve rahim bilgeliği, şifa tekniklerinin paylaşımı, yaratıcı ifade (yazı, çizim, sözsel ifade) ile dışarıda aradığız şifa ve bilgeliğin aslında en başta kendi içinizde olduğunu keşfedersiniz....

DETAYLAR

Otantik Dişilik,

Yaratıcılık & Markanı Yarat

6 modülden oluşan eğitim, dişilikten, yaratıcı süreçlere ve girişimciliğe giden yolda adım adım rehberlik eder. 

Videolar, çalışma sayfaları ve kayıt ile birlikte adresinize gönderilecek çalışma rehberleri içerir.

 

YAKINDA AÇILIYOR 

“Estel ile ilk randevumuzun olduğu gün Almanya’da yaşayan ‘patronuma’ mesajla işi bıraktığımı yazmıştım. Saat 18. 00 civarı buluşacaktık Estelle. Hem geç kalmıştım hem de yol boyu karşı tarafa neden işi bıraktığımı, neler yaşadığımı anlatmaya çalışıyordum. Yalan değil masaya oturduğumda sinirden kalbim kulaklarımda, zihnim karman çorman ve yüreğim panik halindeydi.. Estel tüm sükunetiyle neden orada olduğumu, ne aradığımı sormaya çalıştı. Ona cevaplar vermeye çalışırken içimden geçen hafiflik ile karışık korku duygusu beraber çalıştığımız iki ayın sonunda netlik, güven, teslimiyet ve bolluk bereket enerjisine dönüştü. Benim oradan oraya atlayan fikirlerimi büyük bir sabır ve profesyonellikle kategorize etmenin yanı sıra kendimden kaçmaya çalıştığım anlarda aslında nelere sahip olduğumu gösterdi. Sırf bunun için bile minnet duygum çok yüksek kendisine.
Şimdi geriye dönüp baktığımda muazzam dönüşümlere vesile olan bu yolda yanımda yürüdüğü, benimle ışığını paylaştığı ve evrenin her bir parçasının kendi içindeki yaratıcı gücü kucaklaması için inanmayı hiç bırakmadığı için şükürler olsun!
İçimizdeki yaratıcı güce..Namaste!”

GAYE, Yoga Eğitmeni

“Değişim ve dönüşüme niyet ettiğimi farketmeden çok büyük bir fırsat olarak karşımda duruyordu Estel’in atölyesi. Ne ile karşılaşacağımı bilmeden zamanın kendi içinde akışına koyverdim kendimi ve tüm şartlarımı zorlayıp katıldım o gün o büyülü çembere.
Estel’in engin deniz bilgileri, öğretileri, yol gösterici ve kendini çembere bırakmaya güven verici duruşuyla zaman nasıl geçti anlamadım.
Niyetimdeki düşünceler daha çemberden henüz çıkmışken aldığım haberlerle gerçekleşme yoluna girmişti bile.
Çemberden sonraki dönüşüm, değişim, farkındalık ve ön önemlisi Estel’in hep çok yakında hissettiğim zihnime kazınan cümleleri ile artık herşey daha farklı. İyi ki geldin Estel, iyi ki tanıştık. Atölye bitiminde bendeki anılar hala saklı o minik kağıtlarda ve hala çok değerli her bir görüş. ”

Aysun

Teşekkürler...

“Estel benim yapmak istediğim işin kapılarını bana açtı. Bana fark ettirdi ne için çalıştığımı ve aslında ne yapmak istediğimi. Evet, işimi yapıyordum ama kendi kabuğumdaydım. Bana kabuğumdan çıkma fırsatını verdi. İnsanın kendi işini yaratmasında çok iyi bir destek olduğunu düşünüyorum. Enerjisi bana çok iyi geldi ve diğer kadınlara da iyi geleceğinden çok çok eminim. Kitapları da başucu kitabım oldu.”

Aysu, Klinik Psikolog

“Estel was an amazing coach and mentor to me for about 3 months when I was just beginning my coaching journey. Estel helped me design my entire coaching program. I was able to gain massive clarity on who I wanted to coach and the way I was going to coach them. Estel has amazing energy and is an absolute pleasure to work with. Estel always showed up powerfully for me! I highly recommend her and wouldn’t hesitate to work with her again! ”

Whitney, Life Coach

“Yolculuğumun henüz başındaydım. Kurumsal hayatım devam ediyor lakin ben hiç mutlu değildim. Nasıl yapacağımı bilmiyordum. Garantili iş hayatını bırakmak beni korkutuyordu. Bir kere denemiş ve başarısız olmuş geri dönmüştüm. Bu arada elimde bir dolu sertifikam vardı. Yapmak istediğim meslek yoga eğitmenliğiydi. Bu konuda yoğunlaşmak ve para kazanmak istiyordum.
Estel’le ilk seansı yaptığımızda amaçlar ve hedefler istedi. Bana çok uzaktı aslında ama hayal kurmak bedava. Olabilir en yükseğini söyleyerek başladım. Hangi konularda başarılıyım, hangi konularda desteğe ihiyacım var detaylı bir yol haritası çıktı. Çalışmamız ümit doluydu. Beni heyecanlandırdı. Çok yüksek bir hayal gözükürken gözüme olabilirliği daha baskın gelmeye başladı.
Oldukça detaylı ayrıntılara önem vererek sizi sizin içinize döndürerek çalışıyor. Gücünüzü kapasitenizi fark etmenizi sağlıyor.
İkinci çalışmada biraz daha detaylandı adım adım hedefler ve ödevler verildi. Bu dönem zarfında enerjisel olarak işimden ayrılmıştım. Panik halindeydim. Estel’in ‘momentum hareket hareket nereye gitmek ne olmak istiyorsan ona doğru hareket’ içime işlemişti. Sizi nasıl yönlendireceğini biliyor. Bana kalırsa tamamıyla objektif olan bir koç sizin kapasitenizi dönüştüremez. Biraz cesur bir koçla çalışmanın faydası var diye düşünüyorum. Benim için Estel’le çalışmak cesaretlendirici oldu. Monolog yaptığımı hissettiğimde cesaretim kırılır.
Şu an hayatımı Yoga eğitmenliğinden kazanıyorum. Yapmaktan zevk aldığım benim için iş olmayan meslekten geçimimi sağlarken, huzurum ve keyfim, sağlığım yerinde. En önemlisi zaman zenginiyim. Kendi patronum kendimim. Tüm bunların yanında kendimi geliştirmeye, evime ve çocuklarıma daha fazla vakit ayırabiliyorum.
Sevgili Estel yürekten teşekkür ediyorum.

Meral, Yoga Eğitmeni

“Farkındalık, açığa çıkarma, cesaret verip harekete geçirme gibi sonuçlar doğurdun bende. Benim için hayatımda bir olay olumsuz gelişti, eskiden olsa takılıp kalırdım. Şu an kalmıyorum. Ben odaklı olmaya çalışıyorum. Mutluluğu birinde değil kendimde arıyorum. Biriyle nasıl mutlu olmaktan hoşlanacaksam, kendi kendime bunları yalnız yapıyorum. İlk derste epey şey öğrendik ama bunları ilerletmek ve uygulamak gerek, sindirmek için. Bir süredir fotoğraflarda gözlerim parlamıyordu. Birlikte geçirdiğimiz günden sonra çektiğimiz fotoğrafta ise gözlerim parlıyordu. Bence bir kadının gözlerini ışıldatabiliyorsan, başarmıssın demektir.”

Ece, Mimar

Bireysel Program
Detaylı Bilgi Formu