top of page

Estel ile Bireysel 

Feminen Liderlik & 

Markanı Yarat Programı

Her kadın kendi özü ile barışık olmak ve o özden bolluk yaratmak ister.

Günümüz dünyası, ezberlediğimiz birçok rolden farklı roller sunuyor bizlere. Bu roller kimi zaman iş kadını, anne, eş, sevgili, kimi zaman da bu rolleri hayatımıza çekemeyeceğimiz bir ilerlememe sürecinde bırakıyor bizleri. Şu an yolculuğumuz nerede olursa olsun, sezgilerimizi duyabileceğimiz ve kalpten aksiyon alabileceğimiz bir dünya yaratabiliriz.

Bu bahsettiğim yaşam modelini yaratmak için hem içsel hem de dışta, eril ve dişi enerjinin el ele olduğu, olmak ve yapmak arasındaki dengenin kurulduğu bir enerjide olmak gerekir.

 

Estel ile bireysel çalışmalar sırasında hem içte hem dışarıda, vizyonlamak ve aksiyon almak arasında, hayalleriniz için adım adım inşa etmek ve keyif almak ile dengede bir yolculuk sizi bekliyor.

Estel 3.jpg

Döngüler & Dişilik

Eril & dişi prensipler doğrultusunda davranış  alışkanlıklarınızı gözlemlediğiniz, dışarıdaki yaratımlarınızdaki kısır döngüleri fark edeceğiniz, sizi içsel bir yolculuğa çıkaracak süreç.

social-curator-05-2019-33.JPG

Yeni Alışkanlıklar

Profesyonel koçluk tekniklerinden ilham alınarak, hayallerinizi inşa etmenin vizyondan aksiyona yolculuğu...

social-curator-05-2019-29.JPG

Markanı Yarat

Yaratıcılık & reklamcılık öğretileri ile teknolojiden, yaratıcılığın spiritüel yönüne kadar uzanan bir süreç.

Birlikte açılım yaratabileceğimiz alanlar;

Döngü farkındalığı, rahim bilgeliği

Eril dişi enerji dengesi

Dişilikten

Yaratıcılığa

ve Girişimciliğe

Manevi bir Yolculuk...

Ekran Resmi 2021-10-06 16.15.30.png

Hayalindeki yaşamı inşa etme süreci

Aksiyon planı & aksiyon alma

Hedef belirleme

Cesaret & motivasyon

Marka yaratmak, kendinizi inşa etmektir & otantik bir yaratım sürecidir

Markanız için temel öğelerin konuşulması

Vizyonunuzu en iyi yaratabileceğiniz markanın inşa edilmesi

Adım adım yaratma süreci

Yaratma ve kendini ifade etme cesareti

Sosyal medya planınız

Yaratıcılıkta feminen ve maskülen enerji dengesi

Kendin Yap teknolojileri

Web sitenizi / blogunuzu tasarlayın

Kendi grafiklerinizi üretin

Kendi kartvizit & logo çalışmanızı yapın

E-mailing ile hedef kitlenize ulaşın

İçsel dönüşümle gerçekleşen mucizelere inanıyorum. Enerjini yükseltmenin, zihin açıklığının ve bedenine karşı şefkatli olmanın, en derin özlemlerini takip etmeninde yaşamı dönüştüreceğine. Her kadının içinde yaratmak, üretmek ve kendi olarak sürdürülebilir bir yaşam modeli yaratma isteği olduğuna inanıyorum...

 

Sizi geride tutan duyguların, alışkanlıkların ve yaşam tarzının ötesinde, cesur, adım atan, gerçekleştiren ve bunları tamamen kalbinden gelen istek doğrultusunda yapan bir kadın var.  Bu kadına ulaşmak için, kalbinizin önündeki katmanları kaldıracağınız bir koçluk süreci sizi bekliyor... Burada yaratıcılığın manevi yanlarını, hayalinizi desteklemek için yapabileceğiniz zihin çalışmalarını, planlamayı, vizyonlamayı, sadece kadınlara özel teknikler ile yaratıcı hayalinize ulaşabileceğiniz bu program kendinize olan bakış açınızı değiştirecek.

 

Kendiniz için bir destek ortamı bulabildiğinizde, hayallerinizi özgürce ifade ettiğinizde, sizi anlayan ve destekleyen insanlar tarafından ileri gitmeniz için motive edildiğinizde, hem zihin, hem beden, hem tasarım, hem teknoloji hem de maneviyat öğretileri eşliğinde yaşamınızı bütünsel hale getirdiğinizde....

İŞTE O ZAMAN; kendi içsel gücünüzü keşfedip, bunu dünyaya hizmet olarak sunabilirsiniz. Yaşam yolunuzu kalpten yürüyerek, bolluk ve bereketi hayatınızın her alanında yaşamınıza çekeceksiniz.

 

PROGRAM SÜRESİNCE NELER BEKLEYEBİLİRSİNİZ?

(KİŞİSEL HEDEFLER SÜREÇ İÇERİSİNDE BELİRLENİR)

 

*Profesyonel koçluk teknikleriyle kendinizi keşfetmenizi sağlayacak ortamı sağlama ve süreç yönetimi

*Dişilik öğretileri ile yaşamınızı döngüler ve bollluk bilinci ile yaşamak

*Hayalini yaşamaya hazır zihin yapısına geçme

*Yaratma ve ortaya koyma cesareti

*Yeteneklerinden bereket yaratır duruma gelmek

*Bolluk duygusunun hayatın her alanında yaşanması

*Dijital alanda, yeteneğinize yönelik gerçekçi adımlar atmak / Sosyal medya ile hikaye anlatıcılığı

*Mucizeleri fark etme ve açılma duygusu

*Geçmişe takılmak yerine, daha yaratıcı bir geleceğe gitme motivasyonu.

SÜREÇ HAKKINDA

Program tek görüşmeden oluşur.

Görüşmeler 1 - 1.5 saat sürer.

Yukarıda bahsedilen konular tamamen kişiye özel olarak işlenir.

BAŞLANGIÇ

 

Programa ilgi duyan kişilere form/ şartlar iletilir.

Form sonrasında 15 dakikalık ücretsiz tanışma görüşmesi yapılarak, sürecin devamı hakkında niyetler netleşir.

Görüşmeler için Skype / Zoom kullanılır.

Psikolojik tedavi amaçlı bir program değildir. Katılımcı, Estel Bensinyor Aydoğmuş'un psikolog olmadığının bilincindedir. Süreç, derin sohbet, deneyim ve bilgi aktarımı, güçlü sorular sorulması eşliğinde uygulancak seanslardan oluşur.

517492_40649_1543847790_1000.jpg
002.JPG
Program Hakkında Daha Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.

Thanks for submitting!

Sizden Gelenler

Merhaba Estel,

Öncelikle ilham, cesaret ve yaratıcılık dolu eğitim ve paylaşımların için çok teşekkür ederim. Grubun enerjisi ve uyumu çok güzeldi.  Samimiyet dolu kalpten anlatımın beni kendi yolculuğumda feminen lider olmam konusunda çok cesaretlendirdi. Bununla birlikte güçlü bir şifalanma da hissettim.  

Yaptığımız çalışmalarda beni en derinden etkileyen kazanım feminen ve maskülen enerjilerle ilgili fakındalığım oldu. Özellikle kadın olmayı bir kez daha gözden geçirdim.  Kendimi yaratıcı bir şekilde ifade edebilmem için maskülenin, feminen enerjinin bilgeliğine, şefkatine ve coşkusuna ihtiyacı olduğunu; bunu da birbirleriyle sağlıklı diyalog geliştirerek birbirlerinin ihtiyaçlarını görerek ve duyarak başarabileceklerini gözlemledim.  

Sanıyorum ki bu değerli çalışmalar içimdeki çok temel bir kısır döngüyü kırdı. Şu an bulunduğum noktada, sanki yaklaşık 10 yıl önce çözmeye başladığım bir ip yumağının son düğümünü çözmüş ve rahatlamış olarak deneyimliyorum kendimi. Bunu da bolluk zihniyetini hayatımda daha çok yaşatarak ve feminenin sesine kulak vererek gerçekleştireceğime olan inancım senin sayende daha da güçlendi.  Bunun için şükranla doluyum.

O yüzden sana açtığın şifa ve bolluk enerjisiyle dolu alan için çok teşekkür ederim. Beni kendime getirdi diyebilirim :)

Markamı yaratma sürecinde bu farkındalıklarımın, senden aldığım yaratıcı ilhamın ve cesaretin yoluma ışık tutacağına inanıyorum. Aynı zamanda harika renk ve özgün tasarımlara sahip ajandalarını da kullanmaya başladım ve üzerinde çalışmalarım devam ediyor. İleri ki süreçte bu konularda senden destek almaya ihtiyaç duyabilirim. Kişisel dönüşümüm için çok faydası olacaktır 😊

Sevgilerimle

Görüşmek dileğiyle

Gizem

Sevgili Estel;

Tanıdığım kalbi ve ruhu en yaratıcı insan…

Yaratıcılığı adeta rengarenk bir hazine…

Markamı yaratma sürecimde kendisi beni hem cesaretlendirdi, hem de ışığıyla içimdeki gökyüzüme bir sürü yıldız kattı.💫

İçimdeki cesareti her daim tetikledi,  ilham pırıltılarını harekete geçirdi. Motivasyonumu her zaman parlattı. 

İyi şeyler tesadüfen olmuyor. Vazgeçmediğin sürece iyi bir şeyler için şansın var demektir. Tüm katkıların için sonsuz teşekkürler.

İyi ki iyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki varsın.

Bolluk, bereket daima seninle olsun….

Seni çok seviyorum❤

 

Şima💫

Sızi de her daim ilgiyle takip ettğimi bilmenizi isterim; 2019  sonlaŕina doğru ,instagamda tanıştım Sizinle, tam o dönemde de, hayatım başkalaşıp evriliyordu..
Meslek hayatımda 25 yıl geride kalmıştı ve Son 10 yıldır çalıştığım global /kurumsal firmadan, bir üst  düzey yönetici olsam da, ekonomik küçülme gerekçesiyle aniden çıkarıldığım bir sureci anlama, analiz etme ve anlamlandirma, yeni sonuç ve başlangıclara  geçiş günlerimdi SIze rastlayışım..Bunun bir tesadüf olmadığını  düşündüm,  50 yaşındaydım,  hayatimin 2. yarısı  başlıyordu ve belli ki güzel şeyler olacaktı, ben irademle bunu yapamamişsam da, evren bunu sağlıyordu. .
Yıllanmis rutinlerimden çıkarken. SİZİN Ajandalarınız yardımcı oldu bana, çünkü  Make Inspird Create ve Dream Branding ajandalarınızi hemen almıştım, hele de paketleri açtığımda okuduğum naif ve samimi notlarınız tam bir motivasyon olmuştu..
Benim misyonum, yepyeni hayatlara  fark yaratarak ve faydayla dokunmak oldu, yaşamım boyu; tam o notlarınızı okurken, Sizinle o ilk yakın enerji transfer anımzda, iste Sİz de benim hayatıma dokundunuz.. Bunun için , gecikmis teşekürlerimi, bu vesileyle iletmek istedim.💖🌺.
Sİz beni tanımıyorsaniz da, eminim hissetmişsinizdir, öyle bir kalbiniz auranız olduğunu sanıyorum çünkü,  sözün kısası, tanışmasak da, Sizi Seviyorum..
 

Estel  ile çalışmamız 6 görüşme ile sınırlı değildi; görüşmelerimiz öncesinde hediye ettiği marka yaratma kitapçığı ve döngü takip defteri ile, kimi bu basılı yayınların içinde yer almasına rağmen, her görüşme sonrası paylaştığı çalışma sayfaları ve ara mesajlaşmalarımız sayesinde ihtiyacım olan kolaylaştırıcılık hizmetini büyük bir keyifle aldım.

Süreç boyunca, kendime dair bildiğim ama yaşama nasıl geçireceğimi bulamadığım armağanlarımla ilgili somut, pratik çözümler keşfetmemi kolaylaştırdı, ürün ve hizmet alanımla yakından bağ kurabildiğini ve anlaşıldığımı hissettim. 

Her seans kendimle bağlantıya geçtiğim bir çember gibiydi, karşılıklı olarak tamamlanmış hissedene kadar süren her seansımızdan somut "ödevler" ve motivasyon ile ayrıldım. 

Eril dişil farkındalığı ile bağım birazcık daha keskinleşti, görünür olmaya ve günümüz oyun kurallarını benimseyip bunları kendime göre uyarlamaya dair bir kabul, yumuşak bir anlayış gelişti.  

Yaşamdaki sonsuz olasılığa dair duyduğum çok çeşitli heyecanlar olduğunu kabul edip alışılagelmiş piyasa değerlerini taşıyan bir "marka" sahibi olmanın bana göre olmadığını, bir ürünü sonsuza dek sahiplenemeyeceğimi ve resmî evraklar, sistemsel işlerle ilgilenmek istemediğim konusunda kendimle son kez yüzleştim ve içimdeki baskıdan özgürleştim. 

Kendim olmama dair hobi sandığım armağanlarımın da geliştirildiğinde parayla takas edilebilecek birer ÜRÜN olacağına dair yeni bakış açısı edindim. Bu soyut ve somut ürünlerimi geliştirme ve sınırlarını çizme ve tanıtımını yapma konusunda daha güçlü hissediyorum.
Aliye Burcu 

Uzun zamandır kendimi en güçlü hissettiğim yeni kararlar aldığım bir akşam oldu, sanki toprağımı ters düz ettim, çapaladım yabani otları temizledim de şimdi tohumları ekme ve çatlama zamanı gelmiş hissiyatım ve cesaretim var .

Markamın bel kemiğini şekillendirdim diyebilirim üzerine motivasyonla çalışacağım, sanırım dün beklediğim hareket enerjisi bana geldi.

Ritim Handmade eskinin ritmini yaşatacak, kadınlara ilham ve gelir kapısı olacak bir marka olarak çalışmalarına başlıyor olacak.Teşekkür ederim can kadın.​

Damla

Sevgili Estel, bu dünyaya sunmak istediğiniz değerleri ve içinizdeki gizli cevheri ortaya çıkarmanız konusunda sizi destekleyen, nelerin sizi heyacanlandırdığını ve tüm bunları net bir çerçeveye oturtma konusunda harika bir rehberlik sunuyor. Kadınlar için Geliştirdiği ürünleri ve kendisinin yumuşacık enerjisi  ile içindeki potansiyeli ortaya dökmek ve bunu bir işe dönüştürmek isteyen her kadına Estel ile çalışmayı tavsiye ederim.

Özgür, Wellness Uzmanı

Estel’le çalışmak mı? Son zamanlarda kendim için yaptığım en iyi şey. Aralık ayında ondan haberdar olduğumda, web sitesindeki birçok yazısını okumuş, aldığım ilhamla yeni yıl için hedeflerimi ortaya koymuştum. Hemen ajandalarımı sipariş ettim. Onunla çalışmak içinse

birkaç ay daha bekledim. Keşke hiç beklemeseymişim 😊 Ajandalarında, yazılarında, paylaşımlarında hissettiğimiz sezgisellik, farkındalık ve yaratım gücü var ya, siz onu bir de birebir çalışmada görün… Her görüşmemizde öyle tespitleri oldu ki… Yaratım gücümü onurlandırmak, içimdeki kadını daha iyi tanımak ve potansiyelimi ortaya koymak için yapmam ve artık bırakmam gereken şeyleri onunla çalışmak hem çok keyifli hem de çok şifalandırıcıydı. Ve bu süreçte attığım somut adımların sonuçlarını görmek ve paylaşmak da harikaydı…. Şimdi koyduğum hedeflere doğru daha kararlı biçimde ilerliyorum, Estel’in bu süreçteki desteğini hiçbir zaman unutmayacağım. Profesyonelliğin, objektifliğin, yargısızlığın, yaratıcılığın ve daha bir çok şey ile bana her zaman ilham vermeye devam edeceksin Estel…Sana çok teşekkür ederim. İyi ki varsın..

Müge

Merhaba Estel Hanım,

Bugün için çok teşekkür ederim,online eğitimlere bu sıralar sıklıkla katılıyorum benim için en verimlisi oldu diyebilirim . Bilgi cömertliğiniz ve naif anlatımınız için şükran. Uzun zamandır kendimi en güçlü hissettiğim yeni kararlar aldığım bir akşam oldu, sanki toprağımı ters düz ettim, çapaladım yabani otları temizledim de şimdi tohumları ekme ve çatlama zamanı gelmiş hissiyatım ve cesaretim var .

Markamın bel kemiğini şekillendirdim diyebilirim üzerine motivasyonla çalışacağım, sanırım dün beklediğim hareket enerjisi bana geldi.

Markam eskinin ritmini yaşatacak, kadınlara ilham ve gelir kapısı olacak bir marka olarak çalışmalarına başlıyor olacak.

Teşekkür ederim canım kadın

Sevgiler,

Bugünkü program için çok teşekkür ederim. Paylaştıkların sayesinde yaptığım işte aslında haketmediğim ve yetersizlik inançlarım, almayı bilmemem ve görünür olmamam nedeniyle yaşadığım etkileri farkettim. Öte yandan, aslında ben yapamıyorum ya da yapamam gibi düşüncelerin yersiz olduğu, korkuya ve bahanelere teslim olmadığım ve güçlü yanlarıma odaklandığımda doğal olarak kendimi gerçekleştirebileceğimi anladım. Fakat,  uzun süredir dediğin gibi yanlış yerde ateşimi harcadığım hissiyatım,  inançlarım, kaygılarım ve öz şefkatten uzak yaklaşımım nedeniyle henüz çalıştığım alanın benim doğal halime uygun, yaratıcılığımı ortaya çıkarabileceğim bir alan mı, yoksa düşüncede yöneldiğim diğer alanlara mı kanalize olmam gerekiyor bilemiyorum. Belki ikisini yapmanın da bir yolu vardır bilemiyorum. Önce gerçekten kendimi keşfetmeliyim, -miş gibi mi yapıyorum, yapmama gerek var mı, yoksa kendim olarak zaten bu alanda iyi olabilirim de bunu engelliyor muyum anlamalıyım. Feminen ve maskülen taraflarımı dengeleyerek istediklerim ve yapacaklarım konusunda netleşmem gerekiyor anladığım. Katkıların için sana da bu yolda rastlamış olmaktan çok mutluyum. Yeniden görüşmek dileğiyle,

bottom of page