BİREYSEL ÇALIŞMALAR & EĞİTİMLER

Çalışmaların içeriğinde, dişilik, kadın şifacılığı öğretileri, yaşam stili planlama, pazarlama & reklamcılık, koçluk teknikleri ve çeşitli kişisel gelişim öğretileri bulunmaktadır.

22730294_10159582699970217_8713981972719221445_n.jpg

KADIN DOĞASI VE YARATICILIK
TEK GÜN ve ya KAMP

Kendi bedenimizi ve beden bilgeliğini yaşamımızın her alanına getirdiğimiz zaman bolluk, bereket bilinci ile yeni bir bilince geçiyor oluruz. Unutulan beden bilgeliği bilgileri eşliğinde, her gün kullanabileceğiniz ve diğer kadınlara da aktarabileceğiniz teknikler ve yaşamınızda derin farkındalık uyandıran, cesaret veren bir süreç geçireceksiniz.

Kadın Doğası ve Yaratıcılık eğitiminde kadınsal döngüler, rahim bilgeliği, şifa öğretilerinin yanı sıra, yaratıcı hareket, eril/dişi enerji çalışması ve yaratıcı resim çalışması gibi teknikler kullanılmaktadır.

IMG_9335.jpg

Bireysel Çalışmalar

Kadınlar için şifa öğretileri
Otantik yeteneğini keşfetme
Dişil döngüler & girişimcilk
Yaratıcılık bilinci & cesareti
Yaratıcılığın önündeki engellerin belirlenmesi
Kişiye özel hedef belirleme
Kendi işini yaratırken sosyal medya & netleşme

Her kadının içinde yaratmak, üretmek ve kendi olarak sürdürülebilir bir yaşam modeli yaratma isteği vardır.

Sizi geride tutan duyguların, alışkanlıkların ve yaşam tarzının ötesinde, cesur, adım atan, gerçekleştiren ve bunları tamamen kalbinden gelen istek doğrultusunda yapan bir kadın var.  Bu kadına ulaşmak için, kalbinizin önündeki katmanları kaldıracağınız bir süreç sizi bekliyor... Burada yaratıcılığın manevi yanlarını, hayalinizi desteklemek için yapabileceğiniz zihin çalışmalarını, planlamayı, vizyonlamayı, sadece kadınlara özel teknikler ile yaratıcı hayalinize ulaşabileceğiniz dönüşüm yaratan ve aksiyona yönlendiren bir program var.

Dişilik ve şifa öğretileri ile bolluk bilincine geçme, kadınlara özel bedensel teknikler, koçluk teknikleri ile doğru soruların sorulması, kişisel hedef belirleme, sosyal medya & reklamcılık ile ilgili öğretileri kapsamaktadır.