Back to All Events

Kadın Doğası ve Yaratıcılık

  • Gayrettepe Cemil Aslan Güder Sk. İstanbul, 34349 Türkiye (map)

Kadın Doğası ve Yaratıcılık çemberi büyümeye devam ediyor.
Şubat ayı oluşacak çember seni çağırıyor...

Günümüzde dünyada gelişen yeni yaşam bilincine göre artık herkes kendi yeteneklerini ortaya koyduğu bir hayat yaratmaya başladı. Biz de kadınlar olarak, bedenimizin ritimlerini, dişi & eril enerji dengesini, ritüel bilincini, yeteneklerimizi, özel öğretiler eşliğinde hatırlayıp, hayatımızda uygulayarak, özlediğimiz hayatı yaratmak için adımlar atmış olacağız.

Kendimizi yaratıcılık ve ifade anlamında özgür hissettiğimiz bir dünyada olmak, kendi yeteneklerimizi sahiplenerek ortaya koymak bütün dünyayı değiştirecek.  

Yaşantınıza daha fazla ışık ve cesaret getirecek olan, hayalinizdeki hayatı  kurmanızı ve o hayale değer olduğunuzu hissettiren yaratıcı dişi enerjinizi, kadınlara özel öğretiler eşliğinde hatırlamak ister misiniz? Hayatın içinde unuttuğunuz, bizi hayatın güzelliklerini kutlamaya ve daha derin yaşamaya çağıran, özlediğimiz enerjiyi birlikte hatırlama zamanı... Bu yaratıcı enerjiyi ve kadınlara özel şifa öğretilerini hayatınıza davet ettiğiniz ve bilerek yaşamaya başladığınız zaman, sağlığınız, hayata bakışınız, işiniz ve ilişkileriniz değişecek. 

Ritüeller, yaratıcı yazma, renkler, paylaşım, hareket ve kadınlara özel bilgilerle harmanlanmış çalışmaya davetlisiniz.

 

Earlier Event: January 13
KADIN DOĞASI VE YARATICILIK
Later Event: April 7
KADIN DOĞASI VE YARATICILIK