Back to All Events

KADIN DOĞASI VE YARATICILIK

Hayatımızda yenilikleri yaratma, yeni bir proje yaratma ve bunları yaparken de kendi yaratıcılığımıza güvenmek birçoğumuzun özlemi...


Kadın Doğası ve Yaratıcılık çalışmasında, kadın bedeni ve doğasının yaratıcılık ile bağlantısını fiziksel ve enerjetik olarak bilgi ve uygulamalarla çalışıyoruz. Özlediğimiz yaratıcı ve yaratıcılıktan gelen coşku ve cesaret duygusunu hayatımızın her alanına katabileceğimiz yöntemleri konuşuyor olacağız.

Günümüzde dünyada gelişen yeni yaşam bilincine göre artık herkes kendi yeteneklerini ortaya koyduğu bir hayat yaratmaya başladı. Biz de kadınlar olarak, bedenimizin ritimlerini, dişi & eril enerji dengesini, ritüel bilincini, yeteneklerimizi, özel öğretiler eşliğinde hatırlayıp, hayatımızda uygulayarak, özlediğimiz hayatı yaratmak için adımlar atmış olacağız.

Kendimizi yaratıcılık ve ifade anlamında özgür hissettiğimiz bir dünyada olmak, kendi yeteneklerimizi sahiplenerek ortaya koymak bütün dünyayı değiştirecek.  

Yaşantınıza daha fazla ışık ve cesaret getirecek olan, hayalinizdeki hayatı  kurmanızı ve o hayale değer olduğunuzu hissettiren yaratıcı dişi enerjinizi, kadınlara özel öğretiler eşliğinde hatırlamak ister misiniz? Hayatın içinde unuttuğunuz, bizi hayatın güzelliklerini kutlamaya ve daha derin yaşamaya çağıran, özlediğimiz enerjiyi birlikte hatırlama zamanı... Bu yaratıcı enerjiyi ve kadınlara özel şifa öğretilerini hayatınıza davet ettiğiniz ve bilerek yaşamaya başladığınız zaman, sağlığınız, hayata bakışınız, işiniz ve ilişkileriniz değişecek. 

Ritüeller, yaratıcı yazma, renkler, paylaşım, hareket ve kadınlara özel bilgilerle harmanlanmış çalışmaya davetlisiniz.

 

Earlier Event: February 17
Kadın Doğası ve Yaratıcılık
Later Event: June 21
Kadın Doğası ve Yaratıcılık