2.jpg

Estel, kendini adadığı, yeteneklerini paylaştığı yaratıcı ve bütünsel şifa içeren yaşam modelini çeşitli teknikler ve öğretilerle derinleştirirken, bu konuda birebir çalışmalar ve eğitimler düzenlemektedir.

Her insanın en yüksek potansiyeline ulaşması, kendini ifade etmesi, yaratıcı yolunu bulması için bütünsel yaklaşım uygularken, bu konudaki araştırmaları ve deneyim süreci devam etmektedir.

Aynı zamanda 2013’ten beri tasarım stüdyosunda çeşitli projeleri devam etmektedir. (7 adet basılı çocuk kitabı, kadın gelişimi ve şifasına yönelik 2017’den itibaren SHAKTIDAYS markası altında 3 farklı basılı ürünü, dünyanın çeşitli yerlerindeki markalarla logo tasarım işbirlikleri ve illüstrasyon çalışmaları bulunmaktadır.)

Kendi yaşam modelinde öncelik kişisel keşif ve ardından gelen yaratıcılık esastır.

Eğitim ve deneyimleri yaratıcılık, kadınlar için şifa öğretileri, yoga, dişilik prensipleri, pazarlama ve reklamcılık temelli olduğundan çalışmaları da kendi yaşam stilini, otantik olarak yaratmak isteyen, yeteneklerini sürdürülebilir bir yaşam modeli olarak sunmak isteyen kadınlara yöneliktir.

Kişisel Dönüşüm Çalışmaları

2012 Mistik Tanrıça Kampı, Gülenay Pema
2015 Gizemli Dişilik Eğitmenlik Programı, Gülenay Pema
2016 YogANA 200 hrs (Hatha Yoga) Eğitmenlik Programı, Gülenay Pema
2016 Hindistan İnzivası Gülenay Pema ile / Sri Prem Baba Satsang
2017 Mistik Dans ve Tantra Yoga Kampı, Monica Nataraj
2017 Healing with the Arts Certificate, University of Florida
2017-….. Holistic Wellness Women’s Leadership Programı Tamamlanan Eğitimleri;
Women’s Healing Arts Teacher Training,
Healing Arts Business Academy
Womb Cycles & Breast Essentials
The Pleasure of Pampering
(Devam eden eğitimleri; Awesome Birth Teacher Training, Momentum Coaching, Maia Method Energy Healing Practitioner, Maia Mystery School - Maia University by Kara Maria Ananda)
2018 Yin Yoga 200 hrs Eğitmenlik Programı, Devrim Akkaya
2018 YogANA Detoks Kampı, Gülenay Pema
2018 ACSTH, AC Sertifikalı Profesyonel Koçluk Programı, Suvio Coaching
2019 Arvigo Therapy, Self Care Training
2019 Inner Engineering Sadhguru Online ProgramKadın Girişimcilik ve Pazarlama Eğitimleri

2018 Bizbizze Kadın Girişimcilik Programı
2017 Future Leaders Forum, Amsterdam
2014 Mikro MBA, Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama,
Istanbul Business School
2007-2009 International Lasalle Academy, Moda Tasarım
2004-2008 İstanbul Bilgi Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü

Şifa alanında, teknoloji, bitki yetiştiriciliği, sağlıklı yaşam, girişimcilik konularında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

HİKAYEM

İçimdeki yaratmak, üretmek ve bunu yaparken de feminen bolluk bilincinde yaşamak isteyen kadını tanımak için ait olduğumu düşündüğüm, aslında ait olmadığım yerlerden, kişilerden, alışkanlıklardan, işlerden feragat ederek, bugün iç sesimin yolunda yürümeye devam ediyorum.

Her güzel şeyin başı, kendine dönmek ve ruhunu tanımak. Bunun için de kadınlara yönelik şifa öğretilerini deneyimlemek ve kendine değer vermenin önceliklerini, doğru sınırları çizmeyi ve bu yola adanmışlık kadar değerli bir şey yok.

2012 yılında Gülenay Pema ile başlayan kişisel dönüşüm yolculuğum, daha sonra derinleşerek, yaşamımın her alanında daha tatmin olabileceğim bir yaşam modeli yaratmamı sağladı. 2013 yılında tam zamanlı bir ofiste çalışırken, aynı zamanda kendi yaratıcı stüdyomu kurdum.Bununla birlikte şifa alanında farklı tekniklerle derinleşmeye devam ettim.Merak, adanmışlık ve özlemimi takip etmek, bugünde bana ne kadar çok kapı açtığını ve mucizelere yol açıtğını görebiliyorum.

Bireysel seanslar ve çeşitli atölyeler sayesinde, bu deneyim ve bilgileri farklı bir yaşam modeli yaratmak isteyen, buna sürdürülebilir bir iş modelini de dahil etmek isteyen, KENDİ İÇİNDEKİ CEVHERİ keşfetmeye ve ortaya koymaya hazır kadınlarla çalışıyorum.

İletişim için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.