Bu güneşli güzel günde, kurumsal hayattan ayrılıp, kendi istediği bir yaşam stilini yaratan, 3 çocuk annesi Meral Kaya'nın yoga bilgisini aktarma sürecini ve cesaretini konuşuyoruz. Umarım sizlere de ilham olur! Kendisine instagram üzerinden @_merallkaya_ hesabından ulaşabilirsiniz. (www.pithyyoga.com)
Miss Cookiess'in kurucusu Alev Yurtsever ile yaptığımız ilham verici sohbette, Alev, markasını nasıl yarattığını, nasıl bir zihin yapısında olduğunu ve kurumsal iş hayatından, kendi işini yapmaya uzanan geçiş hikayesini anlatıyor.
Belki şu an masa başında çalışırken, annelik sürecinde evde olman gereken bir dönemden geçerken ve ya sadece içsel bir çağrı hissederken bu video ile karşılaştın... Bu çağrı, yeteneklerini keşfedip, bununla yeni bir yaşam modeli yaratmak ile ilgili. Ve ya ek olarak yapabileceğin yeni bir yaratıcı iş modeli yaratmak ile ilgili.
Merhaba! Ben Estel. Yaklaşık 7-8 yıldır hobi olarak başladığım çizim serüvenime, önce tasarım atölyemi kurmak, daha sonra ürünler çıkarmak, birçok iş birliği ve ürün yapmak, sonrasında da yaratıcı hayalini sürdürülebilir bir yaşam modeline çevirmek isteyenlere bireysel koçluk yaparak devam ediyorum. Çalışmalarım için; estelbensinyordesign.com Bireysel koçluk ve ürünlerim için; estelbensinyor.com sayfasını inceleyebilirsiniz.

Stüdyoma hoşgeldiniz!

Video by @aylinsobjective / www.aylinillel.com