top of page

Güzellik Yarat

Güncelleme tarihi: 20 Kas 2020

Güzellik algısı, geçici olan beden ve kıyafetlerle vurgulanıyor günümüzde. Estetik olanı seviyoruz, bu bir gerçek. Ama bahsetmeye çalıştıgım bir kadının evinde ve yaşamında yarattıgı güzellik. Şeklinin belirlenmediği ve spontanelikten gelişen bir güzellik. Bize yaşadıgımızı hatırlatan güzellikten bahsediyorum. Güzel bir yemek yerken, müzik dinlerken, güzel bir kokuyu hissederken yaşadıgımız güzellikten.

Bu güzellik çalınamaz, devredilemez, kopyalanamaz. Evinizde değiştirdiğiniz bir biblonun neden çiçeğin yanında durmasının daha uygun olacagını kimse söyleyemez. Korkudan arınmış küçük hareketler yaratılan güzellik her kadının içinden gelir aslında. Eşine yemek hazırlarken, kendini süslerken... Bu içimizdeki doğal estetik kendimizle huzur bulmaya yeter.

Güzel olmaya, güzellik yaratmaya kendimizi adadığımız her gün, ödülü ışık olacaktır. Güzellik iyileştiren enerjiler yaratır. Günümüz hayatında öğrendiğimiz mücadelenin tersine ama o mücadelenin ortasında güzellik yaratandır ışık dolu kadın.15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page