PROFESYONEL KOÇLUK PROGRAMI İLETİŞİM FORMU

Merhaba,

Program içeriği sizi heyecanlandırdıysa, bilgi almak isterseniz ve sorularınız için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız.

 

LÜTFEN FORMU DoLDURUNUZ

Ad / Soyad *
Ad / Soyad
 

Profesyonel Koçluk programı

HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜR

YAŞAMI TAM OLARAK, EN DOĞAL HALİNLE YAŞAMAYI; BU YOLLA BEREKET İÇERİSİNDE OLMAYI HAK EDİYORSUN..

Sizi geride tutan duyguların, alışkanlıkların ve yaşam tarzının ötesinde, cesur, adım atan, gerçekleştiren ve bunları tamamen kalbinden gelen istek doğrultusunda yapan bir kadın var.  Bu kadına ulaşmak için, kalbinizin önündeki katmanları kaldıracağınız bir yer YARATICI KADIN AKADEMİSİ... Burada yaratıcılığın manevi yanlarını, hayalinizi desteklemek için yapabileceğiniz zihin çalışmalarını, planlamayı, vizyonlamayı, sadece kadınlara özel bedensel teknikler ile dönüşümü birleştirerek kalıcı dönüşümler yaratan programlar hazırlandı.

Sizin gibi hayallerini gerçekleştirmek isteyen diğer kadınlarla bir destek ortamında buluştuğunuzu düşünün... 

Kendiniz için bir destek ortamı bulabildiğinizde, hayallerinizi özgürce ifade ettiğinizde, sizi anlayan ve destekleyen insanlar tarafından ileri gitmeniz için motive edildiğinizde, hem zihin, hem beden, hem tasarım, hem teknoloji hem de maneviyat öğretileri eşliğinde yaşamınızı bütünsel hale getirdiğinizde....

İŞTE O ZAMAN; kendi içsel gücünüzü keşfedip, bunu dünyaya hizmet olarak sunabilirsiniz. Yaşam yolunuzu kalpten yürüyerek, bolluk ve bereketi hayatınızın her alanında yaşamınıza çekeceksiniz.

EDUARD BONNIN TURINA 31385778_s.jpg
Dean Drobot 80185024_s.jpg

Bireysel KOÇLUK PROGRAMI

Koçluk süreci ile hayatınızın her alanında iyileştirmeyi istediğiniz yöne doğru, sizin ihtiyacınız doğrultusunda hedefler koyulur. Sizin ışığınızı, potansiyelinizi ve en memnun olma halinizi ortaya çıkardığınız bir yaşam modeline nasıl gideceğiniz ve bunun önündeki engeller süreç içerisinde keşfedilir. 

Henüz hayalini bilmiyorsan ve sadece yola çıkmak, kendin için bir başlangıç yapmak istiyorsan, hayalini biliyorsan ve ne yapman gerektiğini bilmiyorsan, kendine yeni bir iş yaratmak isteyen bir kadınsan, yaratıcı enerjini hayatının her alanında yaşamak ve otantik özünü dünyaya duyurma cesaretine ihtiyacın varsa, bu program tam sana göre...

Kadınlara özel manevi ve bedensel teknikleri, zihinsel hedef odaklı öğretileri, koçluk tekniklerini, tasarım ve teknolojiyi birleştirerek sunan bu birebir çalışma programı içsel motivasyon ve kararlılık gerektirir.

Programa başlamadan gerçekleştireceğimiz 30 dakikalık görüşme ile, bu programın size göre olup olmadığını deneyimleyebilirsiniz.

Bu programa neler dahİl

Her ay 4 adet 1.5 saatlik görüşme
Hayallerinize giden yolda manevi destek & başarı / motivasyon zihin yapısına geçmek
Feminen bir enerjiyle, maskülen bir yapı kurma ve sürdürme
Potansiyelinizi keşfetmenizi ve hedef koymanızı sağlayan stratejik yaklaşımlar
Her zaman destekleneceğinizi hissedeceğiniz bir sevgi alanı ve bu alanda açılma fırsatı
Çalışma kitapçıkları
Süre boyunca talep edeceğiniz tasarım hizmetlerinde %20 indirim
Yaratıcı kariyeriniz için tasarım danışmanlığı (imaj, logo, kimlik)

PROGRAM SÜRESİNCE NELER BEKLEYEBİLİRSİNİZ?

(KİŞİSEL HEDEFLER SÜREÇ İÇERİSİNDE BELİRLENİR)

*Profesyonel koçluk teknikleriyle kendinizi keşfetmenizi sağlayacak ortamı sağlama ve süreç yönetimi
*Hayalini yaşamaya hazır zihin yapısına geçme
*Yaratma ve ortaya koyma cesareti
*Yeteneklerinden para kazanır duruma gelmek
*Bolluk duygusunun hayatın her alanında yaşanması
*Dijital alanda, yeteneğinize yönelik gerçekçi adımlar atmak
*Mucizeleri fark etme ve açılma duygusu
*Geçmişe takılmak yerine, daha yaratıcı bir geleceğe gitme motivasyonu


-Logo ve web tasarım bu programa dahil değildir. Süre içerisinde kendi tasarımlarınızı yapmanız ile ilgili eğitim desteği verilecektir ve ya indirimli olarak ekibimizden web/tasarım desteği alabilirsiniz.
 


KATILIMCILARDAN YORUMLAR

Kadın Doğası ve Yaratıcılık etkinliği, farkındalık, açığa çıkarma, cesaret verip harekete geçirme gibi sonuçlar doğurdu. Benim için hayatımda bir olay olumsuz gelişti, eskiden olsa takılıp kalırdım. Şu an kalmıyorum. Ben odaklı olmaya çalışıyorum. Mutluluğu birinde değil kendimde arıyorum. Biriyle nasıl mutlu olmaktan hoşlanacaksam, kendi kendime bunları yalnız yapıyorum. İlk derste epey şey öğrendik ama bunları ilerletmek ve uygulamak gerek, sindirmek için. Bir süredir fotoğraflarda gözlerim parlamıyordu. Etkinlikten sonra çektiğimiz fotoğrafta ise gözlerim parlıyordu. Bence bir kadının gözlerini ışıldatabiliyorsan, başarmıssın demektir.
— Ece B
Tek kelimeyle harikaydı... Ertesi günü beklemeye gerek kalmadan yanı saatlerde yaratım etkisini görmek de bambaşka bir deneyimdi. @estel iyi ki geldin
— Aysun
İyi ki katıldım Kadın Doğası ve Yaratıcılık çemberine ve iyi ki oradaydım diyorum. Bu çemberde hem kendim gibi çok değerli kadınlar tanıdım hem de kendimde yeni keşiflere yelken açtım. Sohbet ettik, güldük, şaşırdık, merak ettik ve nasıl geçti koca bir gün anlamadık. Tadı damağımızda kalmıştı bu paylaşımın. Niyetlerimizle açtık çemberin şifasına yüreklerimizi. Dişil ve eril bütünlüğümüzü anlamayı, kendimize zarif ve naif olmayı ve bunun güzelliğini görmeyi, hayatın akışında ilerlerken dişi enerjimizin akış döngüleriyle de uyumlu olabilmeyi, yaratıcılığımızı keşfetmek ve güçlendirmek için nelere sahip olduğumuzu ve onlara ulaşmamızın aslında hiç de zor olmadığını hatırladık bu çemberde.

Bir olmanın, bir arada olmanın gücünü, ışığını, güzelliğini yaşadık. Orda olma konularımız her birimiz için farklı olsada her bir hikayede kendimizden bir parça bulduk. Ve bende bu çalışmadan yüreğimde gitmem gereken yönümü bulmuş ve bu yönü destekleyen yaratım gücünü ve ışığını kucaklamış olarak çıktım.

Kızkardeşlerinizin desteği ve enerjisiyle bir olmak ve dişi enerjinin muhteşem hediyelerini almak için bir gün mutlaka orada olun.
Sevgili Estel tüm samimiyetin, doğallığın, bilgin ve sıcacık yüreğin ile bu alanda harika rehberliğin için sana tekrar teşekkür ederim.
— Esin
rawpixel 61608438_s.jpg
Çok güzel kurgulanmış ve içselleştirilmiş bir yöntem ile Estel bize farkındalık dolu bir gün yaşattı. Etkinlikten sonra yaratıcı hayallerim için yardım istemeyi, kadın bedeninde olmanın yaratıcılık konusundaki avantajını, isteklerime ulaşmam için en büyük engelin kendim olduğunu keşfettim. İyi ki oradaydım, teşekkürler Estel.
— Merve
 
 
SHAKTIDAYS.jpg
 

KADINLARA ÖZEL ÜRÜNLER

Hayatınızın Her Dönemini Zevkle Yaşamanız İçin

 
001.JPG

KADINLARA ÖZEL DÖNGÜ TAKVİMİ

Menstrüasyon döngünüz ile bütün yaşamlarınızın nasıl bir bağlantıda olduğunu biliyor musunuz? Bu özel takvimin içerisinde, kadınlara özel şifa öğretileri, menstrüasyon döngüsü, ay döngüsü bilgileri, kişisel gelişime yönelik sorular, kişisel bakımınız ve hedeflerleriniz ile ilgili bölümlerle beraber 6 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabileceğiniz, başlayabileceğiniz bölüm ve 520 adet renkli etiket bulunmaktadır.

005.JPG

MARKANI YARAT REHBERİ

Her kadın yaratıcıdır. Sadece bu yaratıcılığı nasıl kullanacağını, hangi kanalla bu enerjiyi açığa çıkaracağını bilmiyor olabilir. Kendi markanı yarat ajandası, yeteneğini kullanıp yeni bir yaşam modeli yaratmak isteyenler için bir rehber niteliğinde. Bu ajandayı düzenli kullanıp, egzersizleri yaparsanız kendi markanızı, üretiminizi ve hizmetinizi dünyaya sunmaya hazır olacağınızdan emin olabilirsiniz.

IMG_8702.JPG

Kadın Doğası ve Yaratıcılık

İlüstrasyon Kitabı

Kadın doğasının yaratıcı enerjisini, hayatınızın her alanına katabileceğinizi sözler ve el çizimleriyle 93 sayfada anlatan ilüstrasyon kitabı Pingala Yayınevi aracılığıyla yayınlanmıştır. Kadın Doğası ve Yaratıcılık kitabındaki çizim ve yazılar aracılığıyla, dişi doğanıza dair yeni farkındalıklar edineceksiniz.

005.JPG

Doğum Takvimi

Yakında…

IMG_8084.JPG

Zamansız Ajanda

Yakında…

IMG_8631.JPG

Hayalini Yarat Mistik Kart Destesi

Yakında…

IMG_8191.JPG

Marka Tasarım Atölyesi

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları

Boho Bodrum için kurumsal kimlik tasarımı (Menü resimleri için ressam Jennifer Ipekel'in çizimleri kullanılmıştır)

IMG_8407.JPG
BohoA3poster.jpg
openingparty2.jpg
SONBoho Yemek Menüsü A3.jpg
opening party1.jpg

Didem Sagcan Danışmanlık ile Yapılan Projeler http://didemsagcan.com/

Karavandakapak.jpg
Karavandakapak - Kopya.jpg

ŞULE KARAVANDA, BARSELONA

Şule Cingil Köse tarafından yazılan Şula Karanvanda Barselona, Şule Karavanda serisinin 5. kitabıdır. Bu kitapta Şule, karavanıyla Barselona’yı keşfediyor. Gerçek gezgin Şule'nin hikayesini çocuklarla paylaşma süreci devam ediyor.

ŞULE KARAVANDA, HALLSTATT AVUSTURYA

Şule Cingil Köse tarafından yazılan Şula Karanvanda Hallstatt Avusturya, Şule Karavanda serisinin 4. kitabıdır. Bu kitapta Şule, karavanıyla Hallstatt'ı keşfediyor. Gerçek gezgin Şule'nin hikayesini çocuklarla paylaşma süreci devam ediyor.

Karavandakapak.jpg

Şule Karavanda, Selanik - Atina

Şule Cingil Köse tarafından yazılan Şula Karanvanda Selanik - Atina, Şule Karavanda serisinin 3. kitabıdır. Bu kitapta Şule, karavanıyla Atina'yı keşfediyor ve yeni arkadaşlarla taşınıyor. Bir sonraki macerası Hallstatt için sabırsızlanıyoruz.

010.jpg

Dodi, eden ve gitarcık

Reyan Kanyas Bencuya tarafından yazılan Dodi, Eden ve Gitarcık kitabında, tatlı bir sincabın edindiği yeni arkadaşıyla olan ilişkisi ve hayalini gerçekleştirmede bu arkadaşlığın etkini görüyoruz. Bakalım küçük Sincap, gitar çalma hayalini nasıl gerçekleştirecek?

Kitabın düzenlemesini Atölye Neşe Ogay yapmıştır.

 

Karavandakapak.jpg

SUle Karavanda, Amsterdam

Şule Cingil Köse tarafından yazılan Şule Karavanda Amsterdam, serinin 2. kitabıdır. Şule, karavanı Portakal ile gezerken, çocuklara Amsterdam'ı tanıtıyor.

Pino Karavan, Şule'nin karavanına sponsor olmuştur.

 

Karavanda000.jpg

Sule karavanda, portakal

Şule Cingil Köse tarafından yazılan Şule Karavanda, Portakal gerçek bir yolculuk hikayesinden esinlenilerek çocuklara ilham olmaya başladı. Şule gerçek hayatında da, karavanı Portakal ile gezerek yeni deneyimler yaşıyor.

Bu kitapta çok sevdiği turuncu karavanı Portakal ile tanışıyoruz.

En Guzel Karne Hediyesi

Zeynep Bulun Harbi tarafından yazılan En Güzel Karne Hediyesi, Zeynep Hanım'ın çocuklarıyla birlikte barınaktan edindikleri yeni köpekleri ile ilgili.

 

ÖRNEK İLUSTRASyONLAR

TAKVİMLER

Her sene yeniden tasarlanan geleneksel yeni yıl takvimlerinin dışında, kadınlara özel tasarlanan KADINLARA ÖZEL DÖNGÜ TAKVİMİ özel ürünlerimizdendir.

KADINLARA ÖZEL TAKVİM

001.JPG
004.JPG

KADINLARA ÖZEL TAKVİM 2. BASKI

Kadın olarak kendinizi onurlandırmanın en güzel yollarından birini hayatınıza davet edin...

Kadınlara özel olarak tasarlanan döngü takvimini kullanarak, hayatınızdaki döngülerinizi, geliştirebileceğiniz yönlerinizi, menstrüasyon döngüsünün öğreticiliğini keşfedeceksiniz. 

Kendinize özen göstermenin en kolay yollarından olan adet döngüsü takvimini düzenli tutarak, bedeniniz, hisleriniz ve rüyalarınız ile ilgili derin bilgiye sahip olacaksınız. 

İçeriğinde;
-Menstruasyon döngüsünü daha sağlıklı geçirmek için bilgiler
-Yeni ay vizyon çalışması
-Dişi enerji ile hayatını vizyonlama çalışma sayfası
-Kişisel bakım rutinleri
-Size özel yaratım alanı
-Aylık yaşam anahtarları
-6 ay boyunca her gün tutabileceğiniz takvim
-Takvimi kullanımınızı renklendirmek ve daha yaratıcı hale getirmek için 520 adet renkli etiket
bulunmaktadır.

Boyut: Kaliteli kağıda basılan takvim, 13.5 x 20.5 cm'dir
 


13872932_10157323650470217_5468037788010676908_n.jpg

KADINLARA ÖZEL TAKVİM 1. BASKI

Kendi döngünü anlayarak yeni bir yaşam yaratmaya hazır mısın? Kadınlar olarak kendimizi ve bedenimizi yeterince onurlandırmıyoruz. Kendinize özen göstermenin en kolay yollarından olan adet döngüsü takvimini düzenli tutarak, bedeniniz, hisleriniz ve rüyalarınız ile ilgili derin bilgiye sahip olacaksınız. Adet döngüsünün hayatımızdaki etkisini ve şifa yöntemlerini anlatan kitapçık içinde 6 aylık takviminiz de var. A5 boyutunda 4 farklı kapak seçeneği ile..

-Neden döngü takvimi tutmalıyız?
-Özel dönemlerimizde nasıl ritüeller yapabiliriz?
-PMS'yi engelleyecek doğal seçenekler nelerdir?

 

2015-2016-2017-2018 Takvim Örnekleri

360547_40649_1476097765_1000.jpg
360548_40649_1476098191_1000.jpg

27 Ekim - 6 Kasım 2017 arasında kişisel sergi: Yeni Yolculuk

Gayrettepe Envai'de ziyaret edebileceğiniz Yeni Yolculuk kişisel sergisinin açılışı gerçekleşti. Farklı teknikler kullanılarak yapılan resimlerin her birinin farklı bir mistik hikayesi var. 

İnsanın olgunlaşma dönemine giden yolcugunda karsına çıkan farklı semboller, nehirler, yaşam tarzları, şamanik hayvanların yer aldığı sergi 6 Kasım 2017'ye kadar devam ediyor. Sergi sonrası eserleri, Nişantaşı Ar-iş sanat galerisinde bulabilirsiniz.

 

(Eserlerin tamamı satılmıştır, ilginize teşekkür ederiz. Özel Siparişler için lütfen iletisime geçiniz)

Estel Bensinyor.jpg

Özel KARTPOSTALLAR

Her sezon yeni kartpostallar yapıyoruz. Farklı bir çok temada, küçük karelerde, aşk dolu tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

-Özel ve kurumsal sipariler için lütfen iletişime geçiniz.

 

PROJELER & REFERANSLAR

 


23456333_717428821794941_1430262909702217084_o.jpg

Alavya Otel, Otel Krokisi


TOÇEV 2018 YENİ YIL TEMALI ÜRÜNLER


Envai Coffee House Gayrettepe ve Acıbadem için internet sitesi görselleri


SUMMER FOREVER MARKASI İÇİN HAVLU VE LOGO TASARIMLARI (SUMMERFOREVER.CA)


Tebrik Kartı Koleksiyonu


park ınn radısson DeFTER TASARIMI

 

ALAVYa HOTEL, CESME HARITALARI

 

ALAVYA HOTEL,CESME ISLAK MENDİL TASARIMI KOLEKSİYONU

ZEYTIN KONAK OTEL İÇİN MENÜ TASARIMI

 

ÇOCUKLARA ÖZEL TAKVİM TASARIMI

 

REGAL HOME DECOR İLANI, INSTYLE

 

pızza prıattı İÇİN MENÜ TASARIMI

YAPRAK UZIŞ, YEMEK KİTABI TASARIMI

ALAVYA YILBAŞI ORGANİZASYONU AFİŞİ

ALAVYA YILBAŞI ORGANİZASYONU AFİŞİ

PECHAKUCHA ORGANİZASYON AFİŞİ

PECHAKUCHA ORGANİZASYON AFİŞİ

LOKAL PAZAR ORGANİZASYON AFİŞİ

LOKAL PAZAR ORGANİZASYON AFİŞİ

LOKAL PAZAR ORGANİZASYON AFİŞİ

LOKAL PAZAR ORGANİZASYON AFİŞİ

MAGMA, ONLINE İÇİN LOGO GÖRSELİ

MAGMA, ONLINE İÇİN LOGO GÖRSELİ

GİZEMLİ DİŞİLİK FESTİVALİ AFİŞİ

GİZEMLİ DİŞİLİK FESTİVALİ AFİŞİ

GAYRETTEPE MAHALLE ORGANİZASYONU AFİŞİ

GAYRETTEPE MAHALLE ORGANİZASYONU AFİŞİ

 

DİĞER PROJELER & GÖRSELLER