top of page
Estel Foto.png

MERHABA

Merhaba ben Estel ! 

Yaratıcı stüdyoma hoşgeldiniz. Burada ürünlerimi, eğitimlerimi ve yaşamımından, fikirlerimden kesitleri bulabilirsiniz. Yaratmak ve üretmek harika bir yolculuk. Bu yolculuğumu sizlerle ürünlerim ve eğitimlerim aracılığıyla buluşturmak benim yaşam amacım.

Sanatımın esin kaynağı manevi yolculuğum, bitkiler, doğa, kadınlar, neşeli çocuklar, ilişkiler ve yaşama dair deneyimlediklerimdir.

 

Atölyemde dişilikten girişimciliğe olarak adlandırdığım ürünlerimi, illüstrasyon projelerimi, kişiye özel tasarımlarımı, iş birliklerimizi, logo tasarımlarımı, çocuklarla yaptığımız illüstrasyon çalışmalarımı ve özel eğitim içeriklerimi bulabilirsiniz.

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Youtube
  • Etsy
  • Pinterest

HİKAYEM

Ne zaman olduğunu tam hatırlamadığımdan beri yaratıcılık yolculuğum devam ediyor. Bu yolculuğu aldığım eğitimlerle derinleştirirken, sanat ve yazı ile kendi ifademi yıllar içerisinde keşfettim. Birkaç ofiste tasarım & pazarlama iletişimi alanında deneyim kazandıktan sonra, kişisel gelişim süreçlerim ve tasarım bilgimi harmanladığım ürünler tasarladım. Tam zamanlı bir ofiste çalışırken, çok güzel bir hayal kurmuştum. Bu hayale doğru adım adım kendimi geliştirerek ilerliyorum. Eşim ve oğlum ile İstanbul'da yaşıyorum.

Ürünlerimiz; 

MINOA Kitapevleri, Remzi, Artsy Ankara, Haelka Antalya, Trendyol, Hipicon sitelerinde bulunmaktadır.

İLETİŞİM

Sorularınız, görüşleriniz, işbirlikleri ve yorumlarınız için buradan iletişime geçebilirsiniz.

bensinyorestel@gmail.com

E-posta listemize katılın

Teşekkürler!

bottom of page